ТОВАРИ ДЛЯ АКТИВНИХ СОБАК І ЇХНІХ ГОСПОДАРІВ
З 10.00 до 19.00 по буднях
На Азовському морі відкрито школу з підготовки собак-рятувальників на воді

На Азовському морі відкрито школу з підготовки собак-рятувальників на воді

Нашим друзям присвячується 🙂

Цікаві новини ми не пропускаємо. Днями на міському телебаченні Бердянська вийшов дуже захоплюючий сюжет. У ньому наші друзі – Саша і Анжела Стрюкова розповідають про те, як вперше на Азовському узбережжі України запускають школу підготовки собак-рятувальників на воді.

Ми рекомендуємо обов’язково подивитися це відео. Адже Служба порятунку на воді (ССВ) вже давно набула широкого розголосу в спортивній кінології й активно розвивається в нашій країні. Регулярно проводяться чемпіонати, кубки по водній роботі, кращі собаки-спортсмени мають честь представляти країну на європейських змаганнях. Так само заняття ССВ приносять задоволення та користь. Адже для собак – це азарт, виховання, збалансоване фізичне навантаження й розвинені здібності: сила, швидкість, витривалість, підвищена концентрація. Для господарів – це спосіб зайняти свого вихованця корисною справою і навчитися плавати разом з ним. На своєму досвіді ми переконалися, як прекрасно поєднується активний відпочинок на березі моря з тренуваннями, плавання з собакою та підготовкою до виконання вправ і нормативів ССВ (служби порятунку на воді).

 

Якщо вам сподобався репортаж і ви вирішите спробувати, все необхідне спорядження для ССВ ви зможете знайти в нас у інтернет-магазині ActivDog.com.ua. Це рятувальні жилети ТМ Activdog для собак різних порід і розмірів, це водовідштовхувальні нашийники, повідці та шлейки, які не бояться ні води, ні бруду, ні сонця: це плаваючі апорти, м’ячики, тренувальні снаряди Puller. Ми дуже раді та вдячні нашим друзям за те, що вже кілька років у підготовці своїх вихованців вони використовують і тестують амуніцію ТМ ActivDog, дають поради й вносять корисні корективи. Рятувальні жилети нашого виробництва ви можете побачити на собаках-рятувальників і в цьому інтерв’ю.

Меню
×
×

Cart