ТОВАРИ ДЛЯ АКТИВНИХ СОБАК І ЇХНІХ ГОСПОДАРІВ
З 10.00 до 19.00 по буднях
Серія EVOLUTOR (Еволютор) від компанії Collar – найміцніший комплект амуніції для собак!

Серія EVOLUTOR (Еволютор) від компанії Collar – найміцніший комплект амуніції для собак!

Час біжить і ваше маленьке миле щеня виросло, перетворилося в прекрасного, сильного пса. Для повноцінного й гармонійного життя з вашим вихованцем дуже важливо правильно підібрана міцна амуніція екстра-класу. Інтернет-магазин ActivDog.com.ua рекомендує Вам повідці та нашийники ТМ Еволютор. Комплекти амуніції від EVOLUTOR – це новий революційний продукт, який змінить ваше уявлення про амуніцію для собак. Це найміцніші повідці та ошийники, на які компанія COLLAR з гордістю дає пряму міжнародну довічну гарантію! Купуючи вироби EVOLUTOR, ви робите одну покупку на все життя.

Еволютор – це інновація в кожній деталі! Повідець EVOLUTOR має ексклюзивний карабін, який виготовлений з авіаційного алюмінію й витримує навантаження до 500 кілограм. Крім цього, у карабіні передбачений ветлюг, який не дає закручуватися повідцю навколо своєї осі або тіла вихованця. Спеціально розроблений для повідків і нашийників матеріал КОЛЛАРТЕКС має армований внутрішній шар, не боїться морозу, бруду, води, а унікальна фактура матеріалу розроблена спеціально для антиковзання – тепер власнику собаки не прийдется переживати про те, що повідець намокне й буде прослизати в руці, створюючи неприємні відчуття. Переваги комплекту амуніції EVOLUTOR дуже ефектно представлені в рекламному ролику компанії Коллар.

Для збільшення терміну служби та посилення вузлів у конструкції амуніції, усі повідки та нашийники лінійки Еволютор прошиті кевларовою ниткою.

EVOLUTOR – найміцніша амуніція для собак в світі. Чому?

  • Кожен повідок і нашийник зроблений з інноваційного матеріалу COLLARTEX і прошитий кевларовою ниткою;
  • Гарнітура на повідках і нашийниках серії Еволютор на 100% складається з високоміцного авіаційного алюмінію, що допомагає витримувати до 500 кілограм навантаження;
  • EVOLUTOR надає довічну гарантію кожному покупцеві, тому більше не треба буде замислюватися про зміну повідця та нашийника.
  • Вибираючи якісну та перевірену амуніцію на сайті ActivDog, ви зможете робити покупки для улюблених вихованців за найнижчими цінами!

Меню
×
×

Cart